De kerkenraad

Kerk Zijgevel HRFST

PREDIKANT

Onze gemeente is momenteel vacant.

Consulent is ds. B.F. (Bas) Bakelaar uit Krimpen a/d Lek

E-mail: b.f.bakelaar@hotmail.com

PASTORAAL MEDEWERKER

Tijdens de vacaturetijd is proponent J.J. (Jeroen) Hagendijk uit Rotterdam onze pastoraal medewerker.

E-mail: jeroen.hagendijk@gmail.com

 

OUDERLINGEN
Hans Hage | Wijk 3

E-mail: h.hage@hgwl.nl

 

Huig Hoek | Wijk 1

E-mail: h.hoek@hgwl.nl

 

Giedo Lankhorst | Wijk 5  | Jeugdouderling

E-mail: a.lankhorst@hgwl.nl

 

Jack van Oostrom | Scriba | Wijk 3

E-mail: scriba@hgwl.nl

 

Martin de Pooter | Wijk 4

E-mail: md.depooter@hgwl.nl

 

Mart Zijnenburg| Wijk 2

E-mail: mjd.zwijnenburg@hgwl.nl

 

COLLEGE VAN KERKRENTMEESTERS
Gerco Hennink

E-mail: gc.hennink@hgwl.nl

 

Gertjan Bultman

E-mail: gj.bultman@hgwl.nl

 

 

Arie Zwijnenburg

E-mail: -

 

DIAKENEN
Pim de Pater

E-mail: pd.depater@hgwl.nl

 

Arend van der Pauw

E-mail: a.vanderpauw@hgwl.nl

 

Ab Rikkoert

E-mail: a.rikkoert@hgwl.nl

 

 

    Diensten

    • 25feb. 10:00 uurDs. W.J. van Schaik | Dordrecht
      18:30 uurDs. M. Roelofsen | Nieuw-Loosdrecht

    Volledig prekenrooster

    Contact

    HG Willige Langerak
    Montignylaan 18
    2871 AE Schoonhoven

    map

    Routebeschrijving Ga

    ANBI | Sitemap | Ontwerp en realisatie: Reprovinci